O INDUSTRIADZIE, czyli co trzeba wiedzieć o festiwalu?

 

Przemysłowe serce Polski bije w województwie śląskim. Tu każdego roku odbywa się INDUSTRIADA – święto Szlaku Zabytków Techniki i największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w naszej części Europy. Pełna moc w sobotę 9 czerwca, rozruch maszyn w piątek wieczorem.

 

 

Przemysł nigdy nie był wyłącznie męskim światem, dlatego INDUSTRIADA 2018 oddaje głos kobietom. Zaprezentuje fakty dotychczas znane tylko ekspetom, ujawni aktorki schowane w cieniu. Pokaże znaczenie pracy kobiet dla życia gospodarczego i społecznego. Przedstawi wpływ kobiet na kulturę przemysłową.

 

 

Zamień wirtualne emocje na realne doznania. Czekają na Ciebie autentyczne kopalnie (węgla i srebra), osiedla robotnicze, browary, fabryki, wieże wyciągowe, koleje wąskotorowe, a nawet śluzy wodne. Weź udział w warsztatach, pokazach, niezwykłych koncertach i spektaklach.

 

 

INDUSTRIADA – Święto Szlaku Zabytków Techniki to najlepsza okazja do spotkań z pasjonatami techniki i historii. To także świetny pretekst do dobrej zabawy z całą rodziną.

 

 

Chcesz zaplanować swoją INDUSTRIADĘ, ale nie wiesz od czego zacząć? Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Telefoniczna infolinia zapewnia szybką i kompleksową informację o programie festiwalu i systemie transportowym. Nasi konsultanci uwzględnią Twoje oczekiwania i podpowiedzą, jak się dobrze bawić podczas święta Szlaku Zabytków Techniki.

 

 

 

Pozostałe przydatne informacje

Część wydarzeń jest płatna, a część dostępna wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji miejsc. Informacje o cenach biletów i sposobach rezerwacji znajdziesz przy opisie interesującego Cię wydarzenia. Rezerwacji należy dokonywać w wybranym obiekcie. Patrz dane kontaktowe obiektów lub informacje przy poszczególnych wydarzeniach.

Za organizację i przebieg wydarzeń w poszczególnych obiektach odpowiadają ich właściciele lub prawni zarządcy.

Udział w wydarzeniach jest równoznaczny z akceptacją przez Uczestnika zapisów regulaminów porządkowych w obiektach INDUSTRIADY.

Wydarzenia podczas festiwalu będą fotografowane i filmowane przez podmioty zewnętrzne. Udział w INDUSTRIADZIE jest równoznaczny z wyrażeniem przez Uczestnika zgody na utrwalanie, nieodpłatne wykorzystywanie i rozpowszechnianie bez żadnych ograniczeń terytorialnych i czasowych przez Koordynatora INDUSTRIADY wizerunku Uczestnika dla potrzeb związanych z działalnością Koordynatora.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość dokonania zmian w programie lub odwołania niektórych punktów programu.

Treści zawarte na stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Koordynatorem INDUSTRIADY jest Województwo Śląskie – zarządca Szlaku Zabytków Techniki. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego, Wydział Kultury, Referat Promocji Dziedzictwa Industrialnego, 40-037 Katowice, ul. J. Ligonia 46, industriada@slaskie.pl, slaskie.pl